08-11-2016 r. Wersja do wydruku  

PCPR ZAPRASZA

 

 

 

 

 

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie już po raz czwarty organizuje akcję charytatywną „Odkryj w sobie Świętego Mikołaja”.

 

W poprzednich latach nasze działania spotkały się z bardzo życzliwym odbiorem wśród mieszkańców powiatu śremskiego. Celem akcji jest uszczęśliwienie dzieci z ubogich rodzin poprzez podarowanie im prezentów, o których marzą by dostać pod choinkę w Święta Bożego Narodzenia. W załączeniu przekazujemy szczegółowe informacje na temat akcji.

 

Zachęcamy zatem Państwa do włączenia się w nasze działanie, gdyż radość i szczęście dziecka jest najważniejsze, a czas Świąt Bożego Narodzenia jest szansą ukazania dzieciom prawdziwej magii spoczywającej w naszych sercach.

 

 

SZCZEGÓŁY AKCJI „ODKRYJ W SOBIE ŚW. MIKOŁAJA”

 

1.     Zgłoszenie chęci zostania „św. Mikołajem” do 12 grudnia 2016 r. poprzez wysłanie maila na adres: pcpr@i.media.pl (w treści podając imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres poczty tradycyjnej) lub kontakt osobisty w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie, ul. Dutkiewicza 5, pokój nr 4.

2.     „Św. Mikołaj” otrzymuje od pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie list do Św. Mikołaja napisany przez dziecko.

3.     „Św. Mikołaj” przygotowuje prezent zgodny z prośbą zawartą w liście (maksymalna wartość prezentu ok. 100 zł).

4.     „Św. Mikołaj” dostarcza prezent do naszego Centrum do 22.12.2016 r.

5.     Prezenty zostaną przekazane dziecku podczas specjalnie zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie spotkania poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.