30-07-2007 r. Wersja do wydruku  

SPORTOWY TYDZIEŃ

 

 

 

16-21 lipiec 2007 r.

 

 

 

 

W dniach 16-21 lipiec 2007 r. dzieci wypoczywające na wakacjach w Dolsku, miały okazję uczestniczyć w zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku oraz Szkołę Podstawową w Dolsku. Zajęcia odbywały się na terenach rekreacyjnych położonych przy ulicy Kościańskiej oraz sali sportowej. Oprócz zabaw sportowych, przeprowadzono również konkursy plastyczny oraz codziennie losowano jedną nagrodę dla najlepiej bawiącego się uczestnika zajęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek, 26 lipca 2007 r. grupa prawie 30 uczestników zapoznawała się podczas wycieczki rowerowej z trasami szlaków rowerowych znajdujących się w granicach Dolska oraz pięknym krajobrazem otaczającym Jezioro Dolskie Wielkie. Wycieczka zakończyła się w Ośrodku Wypoczynkowym na ul. Wczasowej. Dzięki pomocy Drużyny WOPR z Dolska, dzieciaki mogły skorzystać pod okiem ratowników ze spaceru łodziom po wodach naszego jeziora. Na koniec wspólnie skosztowano kiełbaski z grilla i bezpiecznie rozjechano się do domów. W ostatni dzień – piątek, została zorganizowana wycieczka do Śremu, na basen i kręgle. Frekwencja oraz zabawa dopisały i uczestnicy zadowoleni wrócili do domów. Koszt wycieczki został pokryty ze środków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorów pozytywnie zaskoczyła frekwencja na zajęciach oraz duże zaangażowanie uczestników. Kończąc zajęcia wszyscy obiecywali sobie, że w przyszłym roku spotkamy się na dłuższym wypoczynku, może nawet pod namiotami?


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.