20-09-2007 r. Wersja do wydruku  

Ponownie Dolsk najlepszy!

 

 

 

 

 

Turniej samorządowców w piłce siatkowej w Dolsku

 

 

W minioną środę, 19 września 2007 r. drużyna samorządowców prowadzona przez Burmistrza MiG Dolsk po raz drugi odniosła zwycięstwo w II TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PRZECHODNI KONWENTU STAROSTY I BURMISTRZÓW ZIEMI ŚREMSKIEJ.

 

Organizatorem drugiej edycji był Miejsko Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny reprezentujące Gminę Śrem, Gminę Książ Wlkp. Starostwo Powiatowe w Śremie oraz Gminę Dolsk którą reprezentowali: Wanda Szukalska, Zofia Kowalska, Alicja Grygier, Henryk Litka, Jacek Woroch, Wojciech Dudziński, Maciej Wierzbiński i Witold Opielewicz.

 

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Drużyna z Dolska po raz kolejny nie straciła seta, pewnie wygrywając zawody. Drugie miejsce po zaciętej grze zdobyła drużyna Urzędu Miejskiego w Śrem, trzecie Starostwo Powiatowe w Śremie i czwarte Gmina Książ Wlkp. W klasyfikacje generalnej całego cyklu na pierwszym miejscu z kompletem punktów pozostaje Gmina Dolsk.

 

Oprócz rywalizacji sportowej bardzo ważną rolę odgrywa również integracja środowiska samorządowców. Taki właśnie cel przyświeca organizatorom cyklu turniejów. Mamy nadzieje, że w Dolsku samorządowcy naszego Powiatu czuli się dobrze i mile spędzili wolny czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.