13-02-2008 r. Wersja do wydruku  

Mistrzostwa Gminy Dolsk w tenisie stołowym

 

 

 

 

 

 

W miniony piątek, 8 lutego 2008 r. w sali MGOSiR w Dolsku odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Gminy Dolsk w tenisie stołowym. Do rywalizacji stanęli zawodnicy, którzy uczestniczyli w rozgrywkach eliminacyjnych. Eliminacje rozgrywane były od 4 do 7 lutego w poszczególnych świetlicach wiejskich w Drzonku, Rusocinie, Mszczyczynie, Lubiatowie, Nowieczku, Masłowie oraz Dolsku. Turniej finałowy rozegrano w 4 kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, kobit i open. Wyniki wyglądały następująco:

-         Szkoła podstawowa: I miejsce – Jarosław Skrzypczak z Mszczyczyna, II m. Jakub Tomczak z Mszczyczyna, III m. Marzena Niewrzendowska z Mszczyczyna

-         Gimnazjum: I m. Szymon Tyl z Drzonku, II m. Michał Skrzypczak z Dolska, III m. Łukasz Mejza z Lubatowa,

-         Kobiety: I m. Anna Skrzypczak z Mszczyczyna, II m. Michalina Skrzypczak z Mszczyczyna, IIm. Kinga Zielińska z Nowieczka,

-         Open: I m. Andrzej Grzelak z Nowieczka, II m. Bartosz Rembielak z Drzonku, III m. Zenon Ratajczak z Dolska.

 

Triumfatorzy otrzymali z rąk Pani Zastępcy Burmistrz Liliany Lenarczyk-Żurczak i Pani Skarbnik Elżbiety Juskowiak sprzęt sportowy ufundowany przez MGOSiR w Dolsku oraz Miejsko-Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku.

 

Organizatorzy podkreślają fakt, iż w rozgrywkach wzięli udział zawodnicy od 10 do 56 roku życia. Cieszy zatem fakt udziału dorosłych mieszkańców naszej gminy. Najlepiej zorganizowane eliminacje przeprowadzono w Nowieczku. W nagrodę Rada Sołecka otrzyma nagrodę w postaci sprzętu sportowego.

 

Organizatorzy mistrzostw: Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku oraz Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom mistrzostw za udział i jednocześnie zapraszają za rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.