10-11-2020 r. Wersja do wydruku  

Narodowe Święto Niepodległości w cieniu pandemii

 

 

 

Panująca obecnie sytuacja epidemiologiczna oraz związane z nią ograniczenia, ale przede wszystkim troska o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy sprawiły, że podjęta została decyzja o ograniczeniu programu tegorocznych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

 

Zainauguruje je msza św. w intencji Ojczyzny, odprawiona o godz. 10:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Dolsku. O godzinie 12:00 włączymy się do akcji „Niepodległa do hymnu”, po której delegacja gminnego samorządu złoży w imieniu wszystkich mieszkańców kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Ziemi Dolskiej.

 

Relację live z wydarzenia będzie można obejrzeć o godz. 12:00 na naszym fanpage’u na Facebook’u >>> https://www.facebook.com/DolskGmina/. W związku z obowiązującymi restrykcjami dotyczącymi zgromadzeń, zachęcamy wszystkich mieszkańców do pozostania w domach i zdalnego dołączenia do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Chętni mogą nagrać swoje wykonania, a następnie filmy umieścić w komentarzach do posta informującego o wydarzeniu. Pokażmy, jak razem stajemy do hymnu!


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.