26-02-2021 r. Wersja do wydruku  

Rekrutacja do przedszkoli i klas I szkół podstawowych

 

 

 

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 w gminie Dolsk. Wnioski wraz z załącznikami można składać w wybranych placówkach.

 

Zarządzeniem Nr 2/2021 z dnia 18 stycznia 2021 r. Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk określił harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, a także w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 prowadzonych przez Gminę Dolsk.

 

Natomiast kryteria naboru do placówek określają odpowiednio:

1)          Uchwała Nr XXVIII/184/17 Rady Miasta i Gminy Dolsk z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji i liczby punktów za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, stosowanych w drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli prowadzonych przez gminę Dolsk (Dz. Urz. Woj. Wlkp. poz. 2222);

2)          Uchwała Nr XXVIII/183/17 Rady Miasta i Gminy Dolsk z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji wraz z liczbą punktów postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I publicznych szkól podstawowych prowadzonych przez gminę Dolsk dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem publicznej szkoły podstawowej (Dz. Urz. Woj. Wlkp. poz. 2221).

 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w sekretariatach oraz na stronie internetowej poszczególnych placówek.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.