13-04-2021 r. Wersja do wydruku  

Informacja dla rolników dotycząca składania wniosków o płatności obszarowe

 

 

 

Wielkopolska Izba Rolnicza przypomina, że od 15 marca do 17 maja 2021 r. włącznie trwa kampania składania wniosków o płatności obszarowe.

 

-       Należy pamiętać, że w bieżącym roku rolnicy nie otrzymają, tak jak to miało miejsce w latach poprzednich, listu z papierowym, spersonalizowanym wnioskiem obszarowym, wraz z załącznikami graficznymi.

-       Od bieżącego roku nie ma możliwości złożenia uproszczonego oświadczenia, zastępującego wniosek o przyznanie płatności, ani też przesłania spersonalizowanego formularza wniosku, wraz z materiałem graficznym, w wersji papierowej.

-       Wnioski o płatności obszarowe należy składać wyłącznie w formie elektronicznej – poprzez Internet, w aplikacji eWniosekPlus, udostępnionej przez ARiMR.

 

W związku z powyższym apelujemy do Państwa, aby nie odkładać decyzji o złożeniu wniosku do ostatniej chwili. Może to bowiem spowodować znaczące obciążanie, zarówno pracowników ARiMR, doradców rolniczych, jak i systemu informatycznego w ostatnich tygodniach trwania naboru.

 

-       Wszelkich informacji na temat bieżącej kampanii składania wniosków o płatności obszarowe udzielają biura powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

-       Rolnicy mogą również zgłaszać się o pomoc do biur powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej, których adresy dostępne są na stronie wir.org.pl oraz do jednostek doradztwa rolniczego.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.