14-04-2021 r. Wersja do wydruku  

„Kwartalnik Gminy Dolsk”

Nr 9 / kwiecień 2021 r.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy,

 

jaki jest przepis na dobry początek Nowego Roku? Bez wątpienia wiedzą o tym Morsy z Klubu K.R.A. Dolsk i nietrudno się domyślić, w jaki sposób świętowali. Jak sami twierdzą, wystarczy tylko spróbować. Zatem w przyszłym roku być może klub powiększy się o kilku nowych śmiałków, czego serdecznie życzymy. A zima okazała się łaskawa nie tylko dla nich. Wraz z pierwszymi płatkami śniegu, na buziach większości dzieci, i dorosłych zapewne też, pojawił się uśmiech. Niejeden sympatyk zimy przypomniał sobie zabawy na białym puchu.

 

Niemniej stęsknieni za wiosną, z wielką radością przywitaliśmy nieśmiałe przebłyski słońca oraz wszelkie inne oznaki zbliżającej się pory roku. Mieszkańcy Dolska z entuzjazmem wsłuchiwali się w radosne okrzyki dzieci z pobliskiego przedszkola ogłaszające nadejście wiosny. Przedszkolaki wyszły jej naprzeciw i poszukiwały jej w parku czy ogrodzie. Miejmy nadzieję, że im się to udało.

 

Mimo panującej sytuacji epidemicznej, uczniowie zamknięci w czterech ścianach przed monitorami komputerów uczą się i wzbijają na wyżyny swoich umiejętności, zdobywając zaszczytne miejsca w konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Należą im się szczere gratulacje za wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów.

 

Powtarzajmy zatem za przedszkolakami: „Witaj wiosno! Żegnaj zimo!”.

 

 

Udanej lektury

 

 

>>> POBIERZ <<<

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.