11-07-2008 r. Wersja do wydruku  

Wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Dolsku

 

 

 

 

 

 

Dnia 9 lipca 2008 r. Komisja Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przebywała na terenie gminy Dolsk. O godzinie 1000 rozpoczęto obrady w salce posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Dolsk. Oprócz 10 członków Komisji w posiedzeniu brali udział: Burmistrz Dolska Henryk Litka oraz Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku Witold Opielewicz. Obecni byli również pracownicy Departamentu Kultury Fizycznej Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciel Burmistrza Krzywinia oraz Kierownik Biura Stowarzyszenia „Gościnna Wielkopolska”.

 

Po obradach merytorycznych, obecni obejrzeli prezentację multimedialną gminy Dolsk oraz film o „Gościnnej Wielkopolsce”. W dalszej części zebrani odwiedzili producenta bryczek i powozów p. Zenona Mendykę w Księginkach. Wyroby pana Mendyki wzbudziły wielki podziw i uznanie wśród zwiedzających.

 

Następnie Komisja odwiedziła „Villę Natura” w Dolsku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się boiska o sztucznej nawierzchni.

 

Komisja zapoznała się także ze szlakami rowerowymi i konnymi, udając się do gminy Krzywiń. Była tam możliwość przejażdżki drezyną.

 

Posiedzenie zakończono w miejscowości wypoczynkowej Cichowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.