04-08-2021 r. Wersja do wydruku  

Nie spisałeś się przez Internet? Spisz się na infolinii spisowej!

 

 

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września 2021 r. W spisie można wziąć udział na wiele sposobów.

 

Podstawową i najwygodniejszą metodą przekazania danych spisowych dla respondentów jest wypełnienie formularza spisowego za pomocą aplikacji udostępnionej na stronie: https://spis.gov.pl/.

 

Istnieje również możliwość spisania się w urzędzie gminy na specjalnie w tym celu utworzonym stanowisku komputerowym.

 

Dla respondentów, którzy nie mają możliwości spisania się przez Internet lub udania się do urzędu gminy pozostaje jeszcze jedno rozwiązanie – spis poprzez infolinię.

 

Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić pod numer 22 279 99 99 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

 

Połączysz się z konsultantem infolinii spisowej, z którym wypełnisz formularz spisowy. Po tym już nikt nie zgłosi się do Ciebie w celu realizacji obowiązku spisowego.

 

Telefon na infolinię to dobre rozwiązanie, kiedy nie masz możliwości spisania się przez Internet. Kilka minut i Twój udział w spisie zostanie odnotowany i zakończony.

 

Zadzwoń do nas!

 

Uwaga! Jeżeli nie wypełnisz formularza przez Internet lub nie spiszesz się na infolinii zadzwoni do Ciebie rachmistrz z numerów 22 828 88 88 i 22 279 99 99 lub przyjdzie przeprowadzić wywiad bezpośredni.

 

Pamiętaj, że udzielenie odpowiedzi rachmistrzowi spisowemu jest obowiązkowe (ustawa o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r., art. 17a, ust. 1-3).

 

Czas na samodzielny spis masz do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz.

 

 

 

 

>>> ZOBACZ WIĘCEJ <<<

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.