04-02-2010 r. Wersja do wydruku  

Spotkanie podsumowujące wydarzenia Jubileuszu 650-lecia miasta Dolsk

 

 

 

 

 

 

W dniu 3 lutego 2010 roku o godz. 1400 w Sali widowiskowej Dolsku odbyło się spotkanie poświęcone podsumowaniu wydarzeń związanych z obchodami Jubileuszu 650-lecia miasta Dolsk.

 

Na zaproszenie Burmistrza Dolska wzięły w nim udział osoby, które były zaangażowane w organizację jubileuszowych uroczystości: Zastępca Burmistrza Dolska – Pani Liliana Lenarczyk-Żurczak, Pani Skarbnik – Elżbieta Juskowiak, Pan Zbigniew Kierzkowski – Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Dolsk, pracownicy urzędu, kierownicy jednostek samorządowych, radni, przedstawiciele organizacji pozarządowych, księża, lokalni działacze społeczni.

 

Pan Burmistrz jeszcze raz przypomniał najważniejsze wydarzenia minionego roku i podziękował wszystkim za pomoc i życzliwość. Wspólnie z Panem Przewodniczącym Rady Miasta i Gminy Dolsk wręczył każdemu z zaproszonych gości okolicznościowy list i dwie pamiątkowe płyty CD zawierające multimedialną prezentację i nagranie z uroczystej sesji Rady Miasta i Gminy Dolsk z 26 czerwca 2009 roku.

 

Wyrazy wdzięczności za podjęty trud i możliwość przeżycia tak wielu pamiętnych i niepowtarzalnych chwil, na ręce Burmistrza złożył w imieniu wszystkich Pan Zbigniew Kierzkowski. Jego słowom towarzyszyły gromkie brawa.

 

Każdy, kto w jakikolwiek sposób włączył się w organizację naszych jubileuszowych uroczystości, ma prawo odczuwać satysfakcję z dobrze wypełnionego zadania. W sposób szczególny te słowa odnoszą się do Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pana Witolda Opielewicza, Dyrektora Biblioteki Publicznej w Dolsku - Darii Rosiak i Kierownika Referatu Spraw Obywatelskich – Mirelli Godawa. Na „ich barkach” spoczywał w dużej mierze ciężar rocznicowych uroczystości. Swoją postawą pokazali, jak wiele można osiągnąć i jak wiele można uczynić dla drugiego człowieka, jeśli się tylko chce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.