GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Udany debiut Międzychodu


Udany debiut Międzychodu

 

 

 

 

 

 

W miniona niedzielę - 13 lipca 2014 r., w zaprzyjaźnionej gminie Międzylesie odbył się coroczny turniej o Puchar Burmistrza Międzylesie Tomasza Korczaka. Tym razem impreza odbyła się w niedalekim Domaszkowie. Drużyna z Międzychodu reprezentowała gminę Dolsk. Możliwość taką uzyskali dzięki zajęciu drugiego miejsca w Halowej Lidze Piłki Nożnej w Dolsku w sezonie 2013/2014. Była to nagroda dla najlepszej drużyny z gminy Dolsk, ufundowana przez Burmistrza Henryka Litka.

 

Do Domaszkowa przybyło 6 drużyn, które organizatorzy podzielili na dwie grupy. Międzychód walczył o awans do półfinału grając z drużyną „Śnieżnik” Domaszków i OSP Domaszków. Z drugiego miejsca nasza drużyna awansowała do półfinału, w którym ulegli 2:0 późniejszym mistrzom „Wilki” Kamieńczyk. W „małym finale” piłkarze z Międzychodu pokonali 2:0 OSP Domaszków i zajęli 3 miejsce.

 

Nagrody dla uczestników turnieju wręczał Burmistrz Międzylesia Tomasz Korczak. Pan Burmistrz pogratulował naszym zawodnikom i przekazał serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców gminy Dolsk.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.
Opublikowano dnia 16-07-2014 r.