GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Rozpoczynamy głosowanie! - Kobieta Przedsiębiorcza 2016


Rozpoczynamy głosowanie! - Kobieta Przedsiębiorcza 2016

 

 

 

 

 

Głosujemy !!!!

Sukces pisany szminką

- wybieramy Kobietę Przedsiębiorczą’2016

 

 

 

Plebiscyt zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ wśród nominowanych jest wiele niezwykłych PAŃ, aktywnych przedsiębiorczo i społecznie, rodzinnie i zawodowo. Już teraz wszystkie PANIE powinny czuć się wyjątkowo, bowiem zauważano ich działania, które często wykonują zupełnie bezinteresownie. Już dziś wygrały!

 

Plebiscyt powstał właśnie z myślą o takich Kobietach..., z myślą o promowaniu operatywnych i aktywnych. Chcieliśmy pokazać, że dookoła nas jest wiele wyjątkowych Kobiet, które znakomicie spełniają się w swoich zawodach, pasjach, działalności społecznej. To, mamy nadzieję, już częściowo się udało! Choć dziś wybieramy najlepszą! Do konkursu zgłoszono 7 kandydatur, mających różnorodne pasje i zainteresowania, aktywnie udzielające się na rzecz społeczności, w tym duet kobiet przedsiębiorczych.

 

Do zapoznania z sylwetkami kandydatur zapraszamy na nasz profil facebookowy: www.facebook.com/region.sremski lub na www.unia.srem.com.pl (zakładka Aktualności)

 

Głosowanie rozpoczyna się od dzisiaj, tj. 24  marca 2016 r. i potrwa do 21 kwietnia 2016 r. w następujący sposób:

-         w terminie od 24 marca 2016 r. do 21 kwietnia 2016 r. (do godz. 16:00) za pomocą sondy na naszej stronie internetowej (www.unia.srem.com.pl w zakładce Aktualności) oraz za pomocą karty głosowania dostępnej do pobrania ze strony internetowej stowarzyszenia lub pobranej z siedziby biura stowarzyszenia i dostarczonej do Organizatora (osobiście lub za pośrednictwem poczty, kuriera, przy czym decyduje data wpływu – nie dopuszcza się zgłoszeń mailowych). Sposób punktowania oddanego głosu: 1 głos = 2 punkty

-         w terminie od 24 marca 2016 r. do 21 kwietnia 2016 r. do godz. 23.59 klikając „Lubię to” pod zdjęciem danej Kandydatki na profilu facebookowym Organizatora: www.facebook.com/region.sremski. Sposób punktowania oddanego głosu: 1 głos = 1 punkt.

 

Nazwisko laureatki stanowić będzie tajemnicę do ostatniej chwili i zaprezentowane zostanie podczas „Kobiecego spotkania”.  Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane w terminie późniejszym.

 

 

Kontakt:

Milena Filipowska

Główna Księgowa/ Starszy Specjalista ds. szkoleń i programów pomocowych

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości

ul. Okulickiego 3

63 - 100 Śrem

tel./fax: 061 28 32 704, 698 074 659

e-mail: milena@unia.srem.com.pl
Opublikowano dnia 29-03-2016 r.