GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Wielkopolska Ofensywa Rowerowa


Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

 

 

 

 

 

 

Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna” zaprasza w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela) do udziału w rajdzie pn. „Wielkopolska Ofensywa Rowerowa”.

 

To już kolejna edycja rodzinnego rowerowego święta. 2 czerwca 2019 roku odbędzie się Wielkopolska Ofensywa Rowerowa z metą przy Szkole Podstawowej w Piaskach. Na uczestników czeka rekreacyjny dystans do przejechania, festyn z wieloma atrakcjami i nagrodami - wśród nich ta najcenniejsza - rower.

 

Do przejechania będą mieli rekreacyjny dystans, wyznaczony przez gminnych koordynatorów. Około godziny 14:00 wszyscy uczestnicy „opanują” Piaski i wspólnie wjadą na metę rajdu - przy Zespole Szkół w Piaskach, gdzie czekać będzie na nich wiele atrakcji: ciepły posiłek, muzyczne występy oraz konkursy z nagrodami, a wśród nich rower.

 

Organizatorami wydarzenia są: Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna”, powiat gostyński, gmina Piaski, Towarzystwo Rowerowe - Piaski, gminy: Borek Wlkp., Gostyń, Krobia, Pogorzela, Pępowo, Poniec, Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach.

 

W tym dniu równolegle odbywać się będzie wyścig: „205 km na 205. rocznicę urodzin Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego”.

 

Zapisy na rajd prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną. Linki do zapisów na rajdy: www.maratonczykpomiarczasu.pl/...

 

 

Zobacz ZAPROSZENIE >>> PLIK JPG

 

Zobacz PLAKAT >>> PLIK JPG
Opublikowano dnia 22-05-2019 r.