GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Zaproszenie do udziału w XXI Edycji Konkursu „Wielkopolski Rolnik Roku”


Zaproszenie do udziału w XXI Edycji Konkursu „Wielkopolski Rolnik Roku”

 

 

 

Samorząd Województwa Wielkopolskiego, dostrzegając pozytywne zmiany w wielkopolskim rolnictwie, zainicjował konkurs dla najlepszych rolników z naszego regionu. Wielkopolski Rolnik Roku wystartował w 2000 roku przy współpracy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Celem konkursu jest przede wszystkim rozpowszechnianie nowych rozwiązań technologicznych, technicznych i organizacyjnych w gospodarstwach rolnych naszego województwa. Poprzez prowadzony konkurs Samorząd Województwa promuje rozwój nowoczesnego rolnictwa naszego regionu.

 

W Konkursie Wielkopolski Rolnik Roku mogą uczestniczyć rolnicy, którzy prowadzą gospodarstwo rolne od co najmniej 7 lat.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa oraz ankiety konkursowej, które należy przesłać do 31 maja 2021 r. na adres Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań na kopertach dopisując „WIELKOPOLSKI ROLNIK ROKU” lub na adres mailowy: wrr@umww.pl.

 

Formularze dostępne są pod adresem: https://www.umww.pl/....

 

 

>>> ZOBACZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW <<<

 
Opublikowano dnia 28-05-2021 r.