GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Pomoc dla gminy Golina


Pomoc dla gminy Golina

 

 

 

 

 

 

W dniu 30 czerwca 2010 r. Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Henryk Litka złożył wizytę Burmistrzowi Goliny w powiecie konińskim, w czasie której dokonał przekazania pierwszej partii darów stanowiących pomoc mieszkańców gminy Dolsk dla poszkodowanych w wyniku powodzi mieszkańców gminy Golina.

 

Dary w postaci zboża, siana, sianokiszonki, koncentratów paszowych przygotowane przez rolników naszej gminy dostarczone zostały 3 ciągnikami siodłowymi przedsiębiorców z naszej gminy, a mianowicie firmy Pana Mikołaja Juskowiaka z Małachowa i ALMAR Transport-Spedycja Sp. z o.o. z Małachowa.

 

Środki dezynfekująco – czyszczące przygotowane przez firmę „Delta” z Dolska dostarczone zostały przez Pana Witolda Opielewicza.

 

Dziś kolejny transport zebranej paszy oraz cement ofiarowany przez PPHU „Rol-Zbyt” Ewa Wawrzyniak z Dolska dostarczony został przez firmę Pana Jarosława Drożdżyńskiego z Ostrowieczna. Transport darów stanowił formę wsparcia akcji pomocy przez przewoźników. Dalsze partie karmy dla zwierząt, która według przyjętych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dolsku deklaracji liczyć będzie jeszcze kilka „tirów ” pojadą do Goliny w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja:

     2 lipca 2010 r.
Opublikowano dnia 02-07-2010 r.