GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Dzień Dziecka w Masłowie


Dzień Dziecka w Masłowie

 

 

 

 

 

 

W niedzielę 5 czerwca 2011 r. w Masłowie obchodzono Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Sołecką w Masłowie. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Rozpoczęto od konkurencji sportowych takich jak slalom z przeszkodami, przeciąganie liny, zabawy z piłką itp.

 

Dzieci prezentowały także swoje umiejętności artystyczne. Obok zaśpiewanych piosenek i wyrecytowanych wierszy był też krótki pokaz magii. Wystąpienia były nagradzane słodyczami. Organizatorzy zakupili także dla dzieci lody, napoje oraz kiełbaski na ognisko.

 

Pan Benedykt Włodarczak opowiedział zebranym o spotkaniu na Lednicy, które odbyło się 4 czerwca. Przywiezione pamiątki zostały podarowane dzieciakom, które zaprezentowały wierszyk lub piosenkę o treści religijnej.

 

W organizację Dnia Dziecka włączyła się również Ochotnicza Straż Pożarna z Masłowa. Na plac koło świetlicy wyjechał wóz strażacki na sygnale. Zebrane dzieci miały okazję wejść do samochodu, założyć strażacką odzież ochronną oraz obsługiwać urządzenia strażackie.

 

Na zakończenie imprezy rozpalono ognisko a także zaczęła się zabawa taneczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Opublikowano dnia 06-06-2011 r.